o nás    taneční kurzy    taneční klub    přihláška    přehled kurzů - ceník    šaty na prodej    galerie    soutěže    kontakt    odkazy  
  Taneční pro mládež a 9. třídy    Taneční pro dospělé a VŠ    tanec pro děti  
 index » taneční kurzy » Taneční pro mládež a 9. třídy  Středa 28.07.2021  
PRO MLÁDEŽ A 9. TŘÍDY

Vážení přátelé, budoucí tanečníci,

úvodem mi dovolte, abych Vám poděkoval za zájem o taneční kurzy TŠ DanceExpert.

Nový ročník tanečních kurzů 2020/2021 nám všem přináší několik změn a věřím, že pozitivních.

Taneční škola DanceExpert se každým rokem snaží o co nejlepší a nejvyšší kvalitu své výuky, podpořenou zázemím Tanečního klubu DanceExpert. I letošní taneční kurzy s sebou nesou rozšíření nabídky a tím i větší výběr pro nové absolventy. Věřím a jsem přesvědčen, že kvalita tanečních kurzů bude nadále na té nejvyšší úrovni, kterou Vám nejen naše taneční škola, ale i trh tanečních kurzů může nabídnout. Individuální přístup, profesionalita lektorů a asistentů, vynikající zázemí a bohaté mnohaleté zkušenosti Vás určitě přesvědčí.

Pojďte se s námi naučit to, co využijete po celý život a co je součástí gramotnosti každého úspěšného člověka :-)

NABÍDKA TANEČNÍCH KURZŮ PRO MLÁDEŽ A 9. TŘÍDY 2020 / 2021

ZŠ Ďáblice - Po: 17:30 - 19:00
SOŠ Jarov - Po: 20:00 - 21:30
ZŠ a ZUŠ Jesenice - Út: 18:00 - 19:30
Aula ZŠ Kunratice 1. kurz - St: 17:15 - 18:45
Aula ZŠ Kunratice 2. kurz - St: 19:00 - 20:30
FZŠ Táborská - Čt: 17:00 - 18:30

přihlášení na kurzy

NABÍDKA TANEČNÍCH KURZŮ PRO DOSPĚLÉ 2020 / 2021

Aula ZŠ Kunratice (pokročilí) - Út: 20:30 - 21:30
Aula ZŠ Kunratice (středně pokročilí) - St: 20:45 - 21:45
Aula ZŠ Kunratice (začátečníci) - Čt: 20:45 - 21:45
ZŠ Sv. Augustina (mírně pokročilí) - Čt: 20:45 - 21:45

přihlášení na kurzy

Č.Ú.: 1188692014/3030 (určeno pouze pro taneční kurzy)

TANEČNÍ KURZY S VICEMISTREM REPUBLIKY

Klasické taneční kurzy pro mládež, SŠ a žáky 9. tříd jsou velmi oblíbené, a proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve. Počty v jednotlivých kurzech jsou omezené a právě to je na našich kurzech výjimečné. U nás je nejdůležitější, aby se naši absolventi dobře bavili a opravdu se něco naučili,  což ve velkých tanečních, kde pan mistr není skoro ani vidět, nejde. Někteří naši absolventi se k nám vrací se zkušenostmi i z jiných tanečních kurzů, se kterými nebyli tak spokojeni. Naše kurzy byly a jsou prostě nejlepší. Přijďte k nám a nebudete litovat. Pan mistr je 1. vicemistr České republiky v latinsko-amerických tancích  a to je jen důkaz nejvyšší kvality toho, co Vám mohou ukázat a že budete dostávat nejnovější informace a moderní trendy.

( fotogalerie z předchozích kurzů  zde... )

Klasické taneční kurzy pro mládež jsou evropským unikátem, který nemá kromě ČR, Slovenska a Rakouska žádný jiný stát. U nás patří absolvování tanečních kurzů k základnímu vzdělání každé mladé dámy nebo mladého gentlemana. V posledních letech, kdy se tanec stále častěji dostává do podvědomí široké veřejnosti formou televize, kde je prezentován především pořadem „Star Dance“ , jsou kurzy stále oblíbenější i u dospělé populace.  Veřejnost tanec čím dál více vnímá nejen jako krásnou zábavu, ale i jako sport.

V našich tanečních pro mládež vyučujeme tance latinsko-americké ( Cha-cha, Samba, Rumba, Jive) a standardní tance (Waltz, Tango, Valčík, Foxtrot). K tomu i populární tance, jako jsou Blues, Polka, Mazurka, Salsa, Twist, Lettkiss a další. Repertoár je opravdu bohatý, a zdaleka ne ve všech tanečních takový mají.

Každá lekce začíná krátkým roztančením, poté se opakuje látka již probraná v minulých lekcích a v druhé polovině se vyučuje nová látka. Vzhledem k tomu, že naše kurzy jsou spíše komornější, máme možnost se věnovat naprosto všem účastníkům kurzu a pomáhat jim vše zvládnout jak nejlépe to jen jde. To je obrovskou předností našich tanečních kurzů oproti konkurenci.

Přehled kurzů zde

Po   přihlášení do tanečního kurzu Vám zašleme dopis (obvykle mailem) potvrzující zařazení do kurzu, návod k platbě kurzovného a všechny další informace.

ŘÁD TANEČNÍCH KURZŮ

1.    Účast v kurzu je možná pouze po vyplnění a odevzdání závazné přihlášky. Zrušení účasti v kurzu je možné pouze se storno poplatkem 50% z ceny kurzu. Po započetí kurzu již vrácení kurzovného či jeho části není možné. Pokud se naskytne nějaký závažný důvod pro přerušení docházky do kurzu, obraťte se, prosím, na lektory a pokusíme se pro vás najít vhodné řešení.

2.    S podáním přihlášky udělujete souhlas dle § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, provozovateli Taneční školy DanceExpert k tomu, že tyto údaje budou zpracovány a archivovány k interním potřebám.

3.    Účast v kurzu je zcela dobrovolná a je pouze v zájmu účastníka na lekce docházet. Lekce jsou termínově fixně dané a výukový plán je rozvržen tak, aby účastníci kurzu danou látku zvládli co nejlépe.

4.    S podáním přihlášky udělujete souhlas dle § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, provozovateli Taneční školy DanceExpert k tomu, že tyto údaje budou zpracovány a archivovány k interním potřebám.

5.    Na konci každé lekce je dělána prezence účastníků dle seznamu přihlášených.

6.    Účastníci mají povinnost býti připraveni a vhodně upraveni minimálně 5 minut před začátkem lekce v prostorech konání a není možný pozdní příchod. Pokud se účastník kurzu opozdí, musí předložit písemnou omluvu rodičů či se osobně omluvit lektorovi s udáním důvodu spozdění.

7.    Lekce není možné opouštět v průběhu výuky, ani o přestávce, nejsou-li k tomu vážné důvody. Účastník bude uvolněn během výuky jen na písemnou žádost rodičů, kterou předloží před začátkem dané lekce. Při nepovoleném opuštění lekce, budou informováni rodiče účastníka a při opakované neukázněnosti může být navrženo lektorem i vyloučení z kurzu. (platí pro absolventy do 18-ti let)

8.    V průběhu lekce není dovoleno používat mobilní telefony vyjma přestávky. Telefon musí být během lekce ztišen, aby nerušil výuku.

9.    Frekventanti kurzu budou respektovat a dodržovat pokyny lektorů a asistentů. Při lekci se účastníci chovají tiše, poslouchají vykládanou látku. Konverzace v páru je povolena pouze při korzování a to v takové míře, aby nerušila ostatní. 

10. Občerstvit se je možné jen v době přestávky. Je zcela nepřípustné jíst či pít během lekce!

 

Platí od: 1. září 2020

 

Oblečení do tanečních kurzů

Účast v našich kurzech pro mládež je spojena s podmínkou vhodného společenského oděvu a to nejen pro účastníky kurzu, ale i pro jejich doprovod a další návštěvníky. 

Dáma: Společenské šaty vcelku nebo i sukně po kolena. Vhodná společenská obuv na podpatcích – doporučujeme s uzavřenou špičkou. Pokud jsou podpatky úzké, vyžadujeme chrániče podpatků, aby se zamezilo poškození povrchu parketu.

     

 

Pán: Tmavý oblek se světlou košilí, kravata či motýlek, tmavé ponožky a tmavé polobotky. Společenské rukavičky jsou u chlapců doporučené.

        

         

Jak si uvázat kravatu

Dobře uvázaná kravata, neboli vázanka je známkou každého gemtlemana. Je několik způsobů, jak kravatu uvázat a je jen na Vás, který z nich si vyberete.

 

Oblečení vhodné na prodlouženou či ples

Prodloužená či ples je společenskou záležitostí vyšší úrovně a tomu musí odpovídat i oděv zvolený k této události. Dámy by měly zvolit dlouhé společenské šaty a pánové smoking nebo tmavý oblek. U pánů je povinná bílá jednobarevná košile a černý motýlek či kravata + rukavičky.

Vhodné oblečení na ples či prodlouženou platí pro všechny účastníky plesu včetně doprovodu. 

 

 Vlado Linek © 1999 - 2021 šaty na prodej   kontakt    Danceexpert  106224