o nás    taneční kurzy    taneční klub    přihláška    přehled kurzů - ceník    šaty na prodej    galerie    soutěže    kontakt    odkazy  
 index » o nás  Středa 28.07.2021  
TANEČNÍ ŠKOLA A TANEČNÍ KLUB DANCEEXPERT


Ještě při studiu na konzervatoři Jaroslava Ježka jsem dostal nabídku učit taneční kurzy. Nejprve to byly malé, komorní kurzy pro dospělé a časem přibyly i kurzy pro mládež, ale také velmi malé. Jako vstupní zkušenost pro vlastní výuku to byla vynikající průprava a zkušenost. Po úspěšném absolvování jsem začal učit i malé děti v ZŠ. Na základě této úspěšné praxe se ve spolupráci s řediteli ZŠ v Praze podařilo rozjet projekt Taneční a společenská výchova pro žáky 9. tříd. Každým rokem se přidávaly nové školy, které o tuto výuku projevily zájem a v současné době nabízíme kurzy pro mládež od Po. do Čt včetně a pro dospělé páry v Út. a ve St.
Přesto, že je TK DanceExpert mladý klub, mají jeho členové tak skvělé taneční výsledky, že se dosává do podvědomí všech, kdo se v tanečním sportu pohybují. Tvoří jej především mladé páry tvořené žáky, kteří navštěvovali naše Taneční kurzy pro mládež, případně pro dospělé a zkušené soutěžní páry tříd D - M. Naše páry se každým rokem velice dobře umisťují na předních příčkách soutěží tříd E, Hobby, D, C, B a A. Našim párům věnujeme nadstandardní pozornost a nejen že je připravujeme na soutěže po fyzické stránce, ale snažíme se jim býti i kamarády a poradci. Je pro nás důležitá rodinná atmosféra, pro kterou je náš klub velmi oblíbeným tréninkovým místem.  

Čím se zabýváme
Taneční klub DanceExpert se zabývá přípravou párů na taneční soutěže, nacvičováním Latino show a výukou latino stylů pro jednotlivce. Náš taneční klub není jen organizací připravující páry na taneční soutěže, ale je i místem kde se potkávají kamarádi a tráví společně svůj volný čas pohybem. Chodí k nám tanečníci různých věkových skupin od dětí až po seniory. Naše nejmenší u nás čeká taneční a pohybová přípravka. Děláme semináře standardních a latinsko-amerických tanců pro zažátečníky i pro taneční páry vysokých výkonostních tříd.

Historie klubu
Historie Tanečního klubu DanceExpert  sahá až do roku 2003, kdy Mgr. Barbora Kyryanová a Ing. Jan Černý  začali v ZŠ Strossmayerovo náměstí  provozovat taneční přípravku pro děti. Oficiální založení TK DanceExpert  proběhlo na jaře roku 2010 .

Kontakt na vedení
Ing. Jan Černý, telefon: +420 608 157 393,
danceexpert@seznam.cz

Nabízíme:
 - sólové ukázky párů našeho klubu – latinsko-americké  a standardní tance
- latino show
- salsa show dívek
- hromadné i individuální lekce s trenéry

FOTO DNE
SPOLUPRACUJEME

Taneční oblečení Dance Art Fashion (šaty v sekci "šaty na prodej")

www.dance-art-fashion.webnode.cz

 

 

Dovážíme velmi kvalitní taneční obuv PortDance

 Vlado Linek © 1999 - 2021 šaty na prodej   kontakt    Danceexpert  106224