o nás    taneční kurzy    taneční klub    přihláška    přehled kurzů - ceník    šaty na prodej    galerie    soutěže    kontakt    odkazy  
 index  Pondělí 17.05.2021  
AKTUALITY Z DANCEEXPERT
Taneční Klub
15.06.2020 00:00 | 288x | komentár: 0x
ČLENSKÁ SCHŮZE

Vážení tanečníci a členové klubu DanceExpert,

z důvodu pandemie koronaviru se členská schůze nemohla konat v původním termínu.
Po zralé úvaze jsme se rozhodli, stanovit náhradní termín schůze na sobotu 20.6.2020  od 10:00 ve velkém sále KZ Domovina (Na Maninách 1525, Praha 7 Holešovice).

V příloze naleznete pozvánku s bližšími informacemi.

Považujeme za svou povinnost informovat Vás o chodu klubu za poslední období, pohovořit s Vámi o současném stavu a prodiskutovat s Vámi naši vizi do budoucna.

Členové klubu mladší 15 let musí přijít v doprovodu zákonného zástupce. Členové ve věku 15 - 18 let by rovněž měli přijít v doprovodu zák. zást., případně, účastní-li se schůze sami, musí mít zák. zástupcem podepsané hlasovací právo (naleznete v příloze).

Zdůrazňujeme, že účast na klubové schůzi je velice důležitá, proto prosím zvažte svou případnou neúčast. Pokud se schůze přeci jen nemůžete zúčastnit, domluvte se s jiným (plnoletým) členem klubu, který se schůze účastní, a vyplňte společně plnou moc (též naleznete v příloze). Váš hlas tedy přejde na Vámi vybraného člena klubu, který tak bude hlasovat za Vás.

Na schůzi se dostavte včas, alespoň 10 min před zahájením, abychom přesně v 10 hodin začali. Členská schůze je odhadována zhruba na 90 min., následně budeme chtít s každým členem individuálně pohovořit formou malé konzultace (15 - 25 min.). Pro individuální konzultace bude vytvořen speciální rozvrh, do kterého se budete moci od zítřka zapisovat. Po celou dobu individuálních schůzek bude možné trénovat.
Žádáme o potvrzení účasti na klubové  schůzi TK DanceExpert a sice emailem ve formátu jméno & přímení člena & email & tel. číslo , jméno & příjmení & tel. číslo doprovodu a to na adresu danceexpert@seznam.cz nejpozději do 13. 6. 2020.

Věříme, že si uděláte čas a pomůžete nám směřovat klub tím správným směrem.

Těšíme se na Vás

Jan Černý & Anežka Šímová

P.S. Připravte si dotazy, podněty a návrhy jak do společné diskuze v rámci členské schůze tak pro individuální konzultace.KOMENTÁR K ČLÁNKU

Taneční Klub [15. 6. 2020 0:44:34] - reagovať
 Vlado Linek © 1999 - 2021 šaty na prodej   kontakt    Danceexpert  104050